Kilka słów o nas

Frma z długoletnim stażem. Prowadzona przez pierwsze pięć lat jako jednoosobowa działalność gospodarcza, w 2015 roku zyskała partera biznesowesgo i zmieniła formę prawną na spółkę z o.o. Zmiany te przyczyniły się do rozwoju firmy, powołania grona doświadczonych specjalistów i zaoowocowały dynamicznym rozwojem oferty.

Jesteśmy pionierem na lokalnym rynku, poruszając się w obszarach bezpieczeństwa informacji, oferując usługi z zakresu ochrony danych osobowych oraz detektywistyki i informatyki śledczej.

Otwieramy nowe kierunki myśli, rozwoju i działalności Twojego biznesu. Prezentujemy wysoką kulturę osobistą i działamy zgodnie z zasadami fair play. Dokładamy wszelkich starań w rozpoznawaniu i przedstawianiu oferty dopasowanej indywidualnie do Twojej potrzeby. Realizujemy zlecenia dla Ciebie z osobistym zaangażowaniem, najwyższą starannością i przy pomocy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jesteś dla nas ważny. Dbamy o Ciebie. Pozostajemy z naszymi klientami w serdecznej relacji na długo po zakończonej usłudze. Zastrzegamy sobie prawo wyboru Klienta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Copyright © 2015-2019 BiznesGO Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.